بیمارانی که برای درمان و اصلاح حرکات و توانبخشی خود به فیزیوتراپی دوره‌ای نیاز دارند و از طرفی طی کردن مسافت خسته کننده‌ی خانه تا مرکز فیزیوتراپی برایشان مقدور نیست، و همچنین کسانی‌که به دنبال تقویت عضلات مچ پا، ساق پا، زانو و دست خود هستند، می‌توانند بدون نیاز به خروج از خانه و با کمک پدال‌های برقی دست و پا عضلات خود را ورزش دهند.

پدال‌های برقی دست و پا «union» در واقع دوچرخه‌های بسیار کوچکی (مینی بایک) هستند که شما برای استفاده از آن در پوزیشن‌های مختلف می‌توانید قرار داشته باشید. این پدال با وزن ۴/۵ کیلوگرم با توان ۷۰ وات کار می‌کند. طراحی ارگونومیک پدال برقی امکان استفاده از سه حالت را به شما می دهد. می‌توانید روی صندلی بنشینید و پدال‌برقی را در زاویه‌ی مناسب با صندلی، روی زمین بگذارید و سپس پاهای خود را در جایگاه مخصوص قرار داده و دکمه آن را بزنید تا شروع به‌کار کند. همچنین می توانید بر روی زمین دراز کشیده و دستگاه را روشن کنید. توصیه می‌کنیم در این حالت یک بالش کوچک نرم زیر سر و کمر خود قرار دهید. در حالت سوم دستگاه را روی میز قرار داده و روی صندلی مناسب نشسته و سپس دستان خود را در جایگاه مخصوص قرار دهید، حالا دستگاه را روشن نمایید و از تحرک عضلات تان لذت ببرید. همچنین برقی بودن آن برای کسانی که توانایی حرکت دادن پدال را ندارند، کار را بسیار راحت کرده است. به همین خاطر به عنوان پدال برقی معلولین نیز مورد استفاده قرار می‎گیرد. موتور و گیربکس مخصوصی که بر روی این وسیله تعبیه شده است، این امکان را برای کاربر ایجاد می کند تا در هردو جهت رکاب‌های خود را با سرعت‌های مختلف به حرکت در آورد. علاوه بر این، مانیتور نمایشگری که روی دستگاه است به شما زمان، کالری، اسکن، سرعت و مسافتی را که طی کرده‌اید، نشان می‌دهد که می‌توان آن را از بدنه‌ی دستگاه بیرون آورد و از فاصله کمی دورتر برنامه‌های آن را تنظیم کنید که این ویژگی برای فیزیوتراپ‌ها حائز اهمیت است.

 

کیفیت، عملکرد و قیمت پدال برقی ، باعث شده است که این محصول، مورد استقبال قرار بگیرد. خرید اینترنتی پدال برقی این امکان را فراهم کرده است تا در هر کجای ایران که هستید، آن را درب منزل دریافت کنید.

 

به‌طور‌کلی این دستگاه محرک عضلات و گردش خون است و از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. اگر شخصی نیاز به فیزیوتراپی در قسمت دست یا پا دارد، چه افرادی که سنین بالا دارند و چه کسانی که از مشکلات حرکت رنج می برند، و حتی کسانی که می‌خواهند دست و پای خود را با حرکاتی مانند دوچرخه تقویت کنند، پیشنهاد ما به آن‌ها استفاده از پدال‌های برقی دست و پا است.

 

 

 

 

ویژگی‌ها

 

  • دارای سیستم معکوس (به عقب حرکت کردن پدال ها)
  • سرعت قابل تنظیم از ۱ تا ۱۲
  • زمان‌سنج برنامه (تمرین): ۱-۱۵ دقیقه
  • وزن دستگاه ۴.۵ کیلو گرم
  • ولتاژ ۲۲۰ ولت ، ۵۰ و ۶۰ هرتز
  • قدرت ۷۰ وات